język strony
+48 (58) 660 32 21
Strona główna › Oferta › Maseczki Ochronne › Maseczki ochronne kartonowe z Filtrem z włókniny

Maseczki ochronne kartonowe z Filtrem z włókniny

Zainteresowany tym produktem?
Kliknij aby wysłać zapytanie ofertowe.
Wyślij zapytanie

Maseczki ochronne zostały wykonane z solidnego kartonu o gramaturze 235g. Karton ten posiada atest PZH. Maseczki ochronne posiadają wbudowany filtr z włókniny filtracyjnej. Zastosowany filtr został wykonany z włókniny filtracyjno-ochronnej o gramaturze 50g/m2. Jest to włóknina polipropylenowa, 4-warstwowa, kalandrowana. Materiał, z którego stworzono maseczki cechuje się wysoką wytrzymałością i spełnia funkcje filtracji i ochrony.

 

Filtr:   Włoknina filtracyjno chronna 50g/m2
Materiał:   Karton o gramaturze 235g
Atest:

  PZH

Minimalne zamówienie:   100 szt.

 

Są to maseczki zabezpieczające do jednokrotnego użytku i właśnie taki jest ich cel, aby były: proste, niedrogie i skuteczne tak, jak to możliwe. Nadają się doskonale do szybkich zakupów lub ochrony w drodze do pracy komunikacją miejską. Warto dodatkowo zaznaczyć fakt, iż długotrwałe noszenie jednej maseczki sprzyja gromadzeniu się drobnoustrojów, niezależnie z jakiego jest materiału. Maseczki jednorazowe kartonowe z filtrem z założenia należy regularnie wymieniać i używać kiedy zajdzie taka potrzeba. Wyciągasz nową z torebki – zakładasz – używasz – wyrzucasz do śmietnika. Proste.
 

Użyty w produkcji karton jest tworzywem ekologicznym, wytworzonym bez udziału jakichkolwiek syntetycznych materiałów, dzięki czemu ulega rozkładowi. Podsumowując: maseczki kartonowe są świetne ze względu na swoją niską przepuszczalność, łatwość użycia i jednorazowość.

 

Zamówienie: min. 100 szt. - 4,60 zł /szt.  |  500 szt. -  3,80 zł /szt.  |  1000 szt. - 2,96 zł /szt.  |  5.000 - 2,40 zł /szt.  |  10.000 szt. - 1,95 zł /szt. *ceny w pln, netto, +23% Vat

 

 

 

Podobne produkty
Informacje
• Kontakt
Katalogi
• Breloki
• Usb
Płatności
Płatności
Dostawa
Dostawa
ESMETIC.PL

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij