Indywidualne gadżety i upominki, które wyróżnią
Twój biznes.

BRELOKI DO KLUCZY - DLACZEGO TO NAJSKUTECZNIEJSZY GADŻET REKLAMOWY?

BRELOKI DO KLUCZY - DLACZEGO TO NAJSKUTECZNIEJSZY GADŻET REKLAMOWY?

Przedsiębiorcy, którzy decydują się na inwestycję w artykuły reklamowe (co prędzej czy później jest nieodzowną formą promocji firmy, marki lub produktu) stają przed wyborem, jaki gadżet wybrać. Czy postawić na smycze, kubki, a może długopisy? My podpowiadamy rozwiązanie praktyczne, ekonomiczne, a przy tym dające ogromne możliwości personalizacji dlatego numerem 1 w kampaniach reklamowych są breloki do kluczy.

ZDRADZIMY PAŃSTWU KILKA POWODÓW, KTÓRE ŚWIADCZĄ, ŻE TO NAJSKUTECZNIEJSZY GADŻET REKLAMOWY.

  1. Praktyczne zastosowanie – Spośród gadżetów reklamowych zawsze największym powodzeniem cieszą się te, które są użyteczne. Klienci bądź pracownicy obdarowani brelokami będą wykorzystywać taki upominek na co dzień, mając go zawsze przy sobie, przy kluczach samochodowych, do domu, biura, czy pomieszczeń gospodarczych. Dzięki temu reklama zawsze będzie pojawiać się w rękach klienta.
  2. Widoczność produktu – Atrakcyjny brelok jest bardziej i częściej widoczny niż kubki, kalendarze, długopisy, etc. Dodatkowo jeżeli przyjmie ciekawą formę, będzie wzbudzał zainteresowanie osób które go dostrzegą, a wręcz wzbudzi on chęć posiadania tak praktycznego gadżetu. Twoja Reklama Zawsze w Ręku Klienta!
  3. Możliwość personalizacji – Podstawa to wygląd gadżetu. Kubki, długopisy czy smycze mają z góry określony standardowy kształt - wzór, który firma może jedynie wykorzystać do naniesienia grafiki. W przypadku breloków, mogą one przyjąć dowolną formę według indywidualnego kształtu i projektu klienta np. loga, flagowego produktu producenta, czy innego kształtu kojarzącego się z profilem ich działalności. Warto, aby forma zaskakiwała a jednocześnie kojarzyła się i identyfikowała go z konkretną firmą czy produktem.
  4. Trwałość rozwiązania – Breloki do kluczy możemy wykonać z różnych materiałów: gumy, metalu, plastiku, drewna, w zależności od potrzeb klienta , charakterystyki działalności czy indywidualnych upodobań, każdy znajdzie swoje rozwiązanie. Mając również na uwadze, że narażone są na trudne warunki i ryzyko uszkodzeń mechanicznych (np. w torebkach, w schowkach samochodowych, w kieszeniach itp.) zadbaliśmy o to by odznaczały się dużą trwałością. Z uwagi na swoją funkcjonalność nie prędko wyjdą z użycia – jak długopis, którego wkład za chwilę się wyczerpie czy kubek, który popęka, a w takich przypadkach przedmioty te stracą możliwość zastosowania. Natomiast nasi klienci z ochotą noszą przy kluczach Wyjątkowe Breloki Reklamowe.

Produkując od lat tego rodzaju gadżety jesteśmy pewni, że mają wyjątkowo dużą skuteczność w zakresie promocji marki, produktu bądź usługi, a przy tym są ekonomicznym i najatrakcyjniejszym rozwiązaniem w kampaniach reklamowych. Dlatego warto zapamiętać: Twoja Reklama Zawsze w Ręku Klienta!

Copyright © 2019 Rubens Sp. z o.o., 81-309 Gdynia, ul. Warszawska 78, tel. +48 58 660 32 21, e-mail: biuro@rubensdesign.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!
Made by: Creonium