Indywidualne gadżety i upominki, które wyróżnią
Twój biznes.

Strony pomocy dla wszystkich klientów Rubens Design. Zapoznaj się z treścią

Nie możesz się zdecydować? A może masz już projekt, lecz nie wiesz w jakim formacie go wysłać? Na naszej stronie pomocy, staramy się odpowiedzieć na wszystki nurtujące pytania

Porady

Pamiętaj o zawieszce

Rozważając wygląd i funkcje praktyczne breloczka na zamówienie, musisz przemyśleć także rodzaj zawieszki. W metalowych czy gumowych modelach świetnie sprawdzą się łańcuszki. Również zawieszki są różne, możemy zdecydować się na karabińczyk lub kółko do kluczy.

Rozważ elementy identyfikacji wizualnej firmy

Jeżeli chcesz, aby breloczki stały się gadżetem reklamowym, to oprócz tego że wykorzystałeś element identyfikacji wizualnej w postaci logotypu lub sloganu, pamiętaj aby dodać dane, dzięki którym posiadacz breloka mógł Cię łatwo i szybko odnaleźć. Przykładowo robiąc piękny brelok z gumy PVC możemy na drugiej stronie breloczka nanieść dodatkowe informacje takie jak numer telefonu, adres, czy strona www.

Wybierz najlepszy materiał

Bardzo istotną kwestią w indywidualnym gadżecie jest to, z jakiego materiału go stworzyć. Najlepiej dobrać go do potrzeb klientów, a także by dobrze integrował się z tym czym zajmuję się Twoja firma. Przykładowo dla firmy budowlanej najlepszym rozwiązaniem będzie solidny i twardy brelok metalowy, kojarzący się z trwałością konstrukcji postawionych przez firmę. Natomiast gumowy i elastyczny sprawdzi się przy grafikach które mają coś wystającego. Gdy jest to np. Ludzik, jego ręka jest ruchoma, przez co breloczkiem będą bawić się też dzieci

Zastanów się nad wielkością nakładu

Przed złożeniem zamówienia musisz przemyśleć, jaką partię breloczków zamówić. Zastanów się czy przedmiot ma być dodatkiem do upominków rozdawanych w trakcie szkoleń lub konferencji, czy to dodatek do pierwszych kilkudziesięciu lub kilkuset zamówień nowego produktu w Twojej ofercie, czy też chcecie podarować taki gadżet swoim pracownikom. Również przy zamawianiach większych ilości ceny produktów mogą się od siebie znacząco różnić.

Projekty
Różne materiały, różne techniki tworzenia
Przy produkcji gadzetów z gumy PVC, lub metalowych emaliowanych pracujemy na plikach graficznych wektorowych- corell, eps, ai,  pdf.  
Jeżeli cała grafika  ma być wykonana z gumy lub emaliowana, wówczas nie może mieć przejść tonalnych, kolorystykę określemy  według palety pantone.
W zależności od rozmiaru produktu, nie wszystkie drobne elementy mogą być możliwe do wykonania z danego materiału, wówczas należy uprościć - zmodyfikować projekt.
Isteniej jednak możliwość naniesienia  grafiki z przejściami tonalnymi, w full kolorze, w tym przypadku drukujemy bezpośrednio na produkcie, przy wykorzystaniu
specjalistycznych drukarek i ploterów UV w konfiguracji kolorów CMYK.
Akceptacja wizualizacji
Najbardziej skomplikowane projekty mogą różnić się delikatnie od grafiki komputerowej. Po przetworzeniu wizualizacji, przechodzimy do sprawdzenia, czy dana grafika nie zawiera elementów które przekraczają możliości produkcyjnych naszych maszyn. W takim przypadku, my lub klient możemy dokonać potrzebnych poprawek graficznych, aby efekt końcowy był w pełni zadowalający.
Akceptowalne rodzaje plików

Kiedy już wybierzemy wszystkie parametry gadżetu, przychodzi czas na wgranie projektu. Najlepiej kiedy plik jest wektorowy (przy zbliżeniu nie następuje ,,pikselizacja’’). W innym przypadku przy wariancie ,,Mam plik wektorowy’’ proszę zaznaczyć odpowiedź ,,nie’’. Jest to w takim przypadku usługa dodatkowo płatna, ponieważ musimy zaprojektować grafikę praktycznie od zera, mimo że wizualnie będzie taka sama!

Palety kolorów

By Twój gadżet wyglądał dokładnie tak jak sobie wymarzyłeś, niezbędnym jest podać nam jego kolory według palety kolorów PANTONE lub CMYK. Sprawi to, że będziemy w stanie jeszcze lepiej przenieść Twój projekt do prawdziwego świata, z zachowaniem wszystkim jego barw.
Projektujemy od zera

Jeśli jeszcze nie posiadasz projektu, a pomysł stworzenia świetnego gadżetu mieści się na nrazie tylko w Twojej głowie, skontaktuj się z nami na biuro@rubensdesign.pl. Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt na podstawie Twoich wytycznych!

Terminy realizacji i dostawa
Gdzie wysyłamy?

Nasze produkty możemy wysłać w dowolne miejsce w Europie i na świecie. Dla każdego kraju przypisana jest cena świadczenia usług w celu dostarczenia tam paczki z gadżetami. Jeśli dany region takowej nie ma, prosimy o kontakt!

Koszt dostawy

Wysyłki są u nas w pełni darmowe – tyczy się to przesyłek lżejszych niż 15kg, mniejszych gabarytowo niż 1m oraz wysyłanych na teren Polski.  Wszystkie paczki niespełniające kryteriów wyceniane są indywidualnie przez firmę kurierską UPS, przez którą dostarczamy Państwu wszystkie produkty. Istnieje możliwość użycia innych firm świadczących usługi kurierskie, według cennika dostępnego na stronie danego kuriera.

Terminy realizacji

Większość gadżetów tworzymy na zamówienie, więc żeby zapewnić najwyższą jakość ich wykonania, musi nam to zająć chwilę czasu. Nasze terminy realizacji zleceń wahają się od kilku, do kilkunastu dni roboczych. Każdy produkt ma przypisany przybliżony czas realizacji.

SPRAWDŹ NASZ PROGRAM PARTNERSKI
DLA STAŁYCH KLIENTÓW
Naszym stałym klientom oferujemy lepsze ceny przy domówieniach gadżetów, a także atrakcyjne rabaty na nowe realizacje!
DLA AGENCJI REKLAMOWYCH
Agencjom reklamowym oferujemy wysokie rabaty już na start, a przy owocnej współpracy możliwość ich zwiększenia!
*zaloguj się, aby zapoznać się i przystąpić do programu - zacznij oszczędzać
NEWSLETTER
Jeśli chcesz być informowany o wszystkim jako pierwszy,
zapisz się do naszego newslettera:
Dziękujemy za dołączenie!
Szanujemy Twoją prywatność i nie rozsyłamy spamu!
Copyright © 2019 Rubens Sp. z o.o., 81-309 Gdynia, ul. Warszawska 78, tel. +48 58 660 32 21, e-mail: biuro@rubensdesign.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!
Made by: Creonium