język strony
+48 (58) 660 32 21
Strona główna › O nas

 

Jesteśmy producentem gadżetów reklamowych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasze główne obszary działalności to produkcja breloków reklamowych oraz gadżetów z drewna na zasadzie pełnego wykonawstwa, kontroli i odpowiedzialności - OD PROJEKTU DO PRODUKCJI. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, że grono stałych Klientów nieprzerwanie rośnie.

 

 

Osiągnęliśmy to dzięki świadomej polityce firmy, nastawionej na ciągły rozwój. Stosowanie najbardziej zaawansowanej technologii, wysokiej klasy materiałów i ścisła kontrola jakości we wszystkich fazach produkcji umożliwia naszej firmie oferowanie produktów wyjątkowych i niepowtarzalnych, spełniających wyspecyfikowane wymagania techniczne i jakościowe, odpowiadające jednocześnie potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów.

 

 

Celem przewodnim naszej działalności jest satysfakcja naszych Klientów i ciągłe wzbogacanie naszej oferty. Naszym priorytetem jest dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości, wyróżniających się zarówno pod względem precyzji wykonania, jak również wykorzystania wysokogatunkowych surowców. Nasze produkty znalazły odbiorców zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych, ciesząc się znakomitą renomą. Wszystkie produkowane przez nas artykuły są wzorami prawnie zastrzeżonymi, ich powstanie, poczynając od projektu, są naszego autorstwa.

 

 

Zaufali nam:

 

Zajmujemy się również produkcją innych elementów z tworzyw sztucznych oraz produkcją form wtryskowych do tworzyw sztucznych. Dysponujemy parkiem maszyn opartym głównie na firmie Krauss Maffei, będącego liderem w swojej branży.

 

 

Życzymy udanych kampanii reklamowych!

 

 

RubensDesign

Jeśli chcesz być informowany o wszytkim jako pierwszy, Zapisz się do newslettera:
Informacje
• Kontakt
Katalogi
• Breloki
• Usb
Płatności
Płatności
Dostawa
Dostawa
ESMETIC.PL

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij