Indywidualne gadżety i upominki, które wyróżnią
Twój biznes.

Działająca od ponad dwóch dekad firma, specjalizująca się w tworzeniu wyjątkowych gadżetów reklamowych

Jesteśmy firmą, w której połączenie pasji i ciężkiej pracy od prawie 20 lat uszczęśliwia naszych klientów. Działamy na rynku Polskim i zagranicznym, a kontrahenci , którzy nam zaufali, należą do liderów w swoich branżach.

Wymienić tu można chociażby wiodącego producenta napojów gazowanych czy producenta ogumienia dla królowej sportów motorowych – Formuły 1! Wykonaliśmy  wiele mniejszych i większych zleceń, a wszystkoto łączy jedno, indywidualne i rzetelne podejście do każdego klienta. Posiadamy szeroki wachlarz usług, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Dla nas najważniejszym  jest tworzenie produktów, które staną się dla Państwa nieodłącznymi gadżetami, ułatwiającymi drobnostki dnia codziennego. Ile już razy zdarzyło się nam brać wózek w hipermarkecie, po czym okazywało się że nie mamy w portfelu odpowiedniej monety? Co innego jest mieć zawsze przy sobie przypiętego do kluczy „Tokena” –  to nasz flagowy produkt, którego prostota i design odświeżają nasz pęk kluczy oraz sprawiają, że stają się one praktyczne również poza domem! Dodatkowo to wszystko, oznaczone logiem własnej firmy, czy jakąkolwiek grafiką według wytycznych klienta. Oczywiście to nie jedyna rzecz, którą jesteśmy w stanie zaoferować.  Na zamówienie, według indywidualnych kształtów robimy także pinsy-przypinki,  breloczki, zawieszki, magnesy i wiele innych atrakcyjnych produktów wspierających Państwa kampanie reklamowe, które z pewnością zachwycą osobę obdarowaną takim upominkiem. Idąc z duchem czasu, systematycznie wprowadzamy do oferty produkty ekologiczne, dlatego powstała nasza Eco linia, w której produkty wytwarzamy z drewna lub surowców drewnopochodnych. Możemy nadać im oryginalnych kształtów,  nanieść na nie dowolną grafikę lub logotypy. Żadne słowa nie zastąpią jednak zobaczenia czegoś na własne oczy, dlatego jesteśmy zawsze do państwa dyspozycji. Skontaktować się z nami można na wszystkie dostępne sposoby – od prostego maila, telefonu lub spotkaniu w naszej siedzibie. 

 

Życzymy Owocnych Kampanii Reklamowych,

Zespół Rubens.

SPRAWDŹ NASZ PROGRAM PARTNERSKI
DLA STAŁYCH KLIENTÓW
Naszym stałym klientom oferujemy lepsze ceny przy domówieniach gadżetów, a także atrakcyjne rabaty na nowe realizacje!
DLA AGENCJI REKLAMOWYCH
Agencjom reklamowym oferujemy wysokie rabaty już na start, a przy owocnej współpracy możliwość ich zwiększenia!
*zaloguj się, aby zapoznać się i przystąpić do programu - zacznij oszczędzać
NEWSLETTER
Jeśli chcesz być informowany o wszystkim jako pierwszy,
zapisz się do naszego newslettera:
Dziękujemy za dołączenie!
Szanujemy Twoją prywatność i nie rozsyłamy spamu!
Copyright © 2019 Rubens Sp. z o.o., 81-309 Gdynia, ul. Warszawska 78, tel. +48 58 660 32 21, e-mail: biuro@rubensdesign.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!
Made by: Creonium