język strony
+48 (58) 660 32 21
Strona główna › Prototypowanie

W zakresie produkcji gadżetów reklamowych firma Rubens Design Ltd współpracuje z klientem na każdym etapie realizacji zamówienia. Pierwszy kontakt rozpoczyna się zazwyczaj zapytaniem ofertowym oraz opracowaniem koncepcji o ile jest to możliwe przygotowujemy wstępną wycenę, która zostaje ostatecznie potwierdzona w momencie wykonania projektu.

Na potrzeby klienta przygotowujemy wizualizację produktu według jego koncepcji. Wizualizacja dotyczyć może zarówno projektów 3D jak i umiejscowienia nadruków. 

Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologi oraz drukarek 3D przygotowujemy dla klienta prototyp gotowego produktu. Dzięki temu klient ma pełną kontrolę na całym procesem kreacji swojego zamówienia.

Nieustannie pracując z klientem szukamy pożądanego efektu, kiedy to osiągniemy uruchamiany produkcję. 

Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż to kiedy trzymasz w ręku przedmiot których jeszcze przed chwilą był jedynie ideą.

Jeśli chcesz być informowany o wszytkim jako pierwszy, Zapisz się do newslettera:
Informacje
• Kontakt
Katalogi
• Breloki
• Usb
Płatności
Płatności
Dostawa
Dostawa
ESMETIC.PL

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij