Indywidualne gadżety i upominki, które wyróżnią
Twój biznes.

Prototypowanie
Od projektu do produktu

Firma Rubens Design w zakresie produkcji gadżetów i upominków reklamowych współpracuje z klientem na każdym etapie realizacji zamówienia. Pierwszy kontakt rozpoczyna się w momencie zapytania ofertowego lub zaraz po złożeniu zamówienia przez kupującego. Po otrzymaniu plików graficznych lub zleceniu nam ich zaprojektowania, przygotujemy wizualizacje produkcyjną, według ustalonej wspólnie koncepcji. Wizualizacja w zależności od produktu może dotyczyć zarówno projektów 2D, 3D, jak i umiejscowienia znakowania logotypów, tekstów i grafik czy też ustalonej kolorystyki. Klient na podstawie wizualizacji akceptuje projekt, a jeśli zajdzie taka konieczność, może przed produkcją masową zamówić realizacje prototypu - próbki, co może wiązać się z dodatkowymi kosztami, a także wydłużonym czasem realizacji zamówienia. Nie ma nic bardziej satysfacjonującego, od trzymania w ręku przedmiotu, który jeszcze przed chwilą był jedynie ideą. 
SPRAWDŹ NASZ PROGRAM PARTNERSKI
DLA STAŁYCH KLIENTÓW
Naszym stałym klientom oferujemy lepsze ceny przy domówieniach gadżetów, a także atrakcyjne rabaty na nowe realizacje!
DLA AGENCJI REKLAMOWYCH
Agencjom reklamowym oferujemy wysokie rabaty już na start, a przy owocnej współpracy możliwość ich zwiększenia!
*zaloguj się, aby zapoznać się i przystąpić do programu - zacznij oszczędzać
NEWSLETTER
Jeśli chcesz być informowany o wszystkim jako pierwszy,
zapisz się do naszego newslettera:
Dziękujemy za dołączenie!
Szanujemy Twoją prywatność i nie rozsyłamy spamu!
Copyright © 2019 Rubens Sp. z o.o., 81-309 Gdynia, ul. Warszawska 78, tel. +48 58 660 32 21, e-mail: biuro@rubensdesign.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!
Made by: Creonium

Stosownie do treści Regulaminu i Polityki Prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - Rubens Sp. z o. o., także zbieranych i przechowywanych w plikach „cookies”, pozostawionych podczas korzystania przeze mnie z oferty Rubens Sp. z o. o. w tym z Serwisu znajdującego się na jej stronach internetowych, w celach marketingowych (również analizowanie i profilowanie w celach marketingowych).

Ponadto wyrażam zgodę na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych Zaufanym Partnerom

ZAPOZNAŁEM SIĘ