Wyjątkowe gadżety reklamowe

Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów, w naszej ofercie prezentujemy gadżety reklamowe, które swoim kształtem, doskonale odzwierciedlają tematykę branży, w której działa Klient korzystający z naszych usług. Prezentujemy oryginalne, kreatywne breloki, które świetnie sprawdzają się jako zawieszka do kluczy, gadżet na plecaku lub ozdoba do torby.

Oferujemy m.in. zawieszki reklamowe w formie metalowych narzędzi rzemieślniczych, które będą doskonałym gadżetem reklamowym branży stolarskiej bądź mechanicznej. Breloki w kształcie mini rękawicy bokserskiej, wykonane ze skóry ekologicznej to świetny pomysł na upominek z okazji wydarzeń sportowych. Natomiast miniaturka piłki tenisowej to idealna reklama dla szkoły tenisowej, lub producenta sprzętu tenisowego. Jeśli w naszej ofercie nie ma już gotowego kształtu, który odpowiadałby tematyce w której działa Twoja firma, my takową formę przygotujemy specjalnie dla Ciebie! Dodatkowo na brelok naniesiemy logo bądź grafikę Twojej marki, aby gadżet był jeszcze bardziej elitarny.Gdy zawieszka będzie już gotowa, z pewnością sprawdzi się ona w kampaniach marketingowych. Załączana wraz z Twoimi produktami bądź usługami, będzie miłym podarunkiem dla klienta,który odpłaci się nam przypinając ją do kluczy. Sprawi to, że on sam poczuje bliższą relacje z naszą markę, dzięki czemu prędzej do nas wróci, a także może on ściągać coraz to nowych klientów! Wszak za każdym razem gdy wyciągnie swój pęczek z kluczami na który znajdować się będzie brelok z Twoim logiem, tyle razy będzie go mógł dostrzec nowy, potencjalny klient.
Czytaj dalej
POWRÓT DO LISTY KATEGORII
Darmowa i bezpieczna wysyłka
Nasze paczki wysyłamy sprawdzonymi kurierami. Zapakowane bezpiecznie i solidnie.
Stawiamy na jakość
U nas znajdziesz tylko wyselekcjonowane i przetestowane przez nas produkty.
Doceniamy
Do każdego zamówienia dodajemy indywidualny upominek
SPRAWDŹ NASZ PROGRAM PARTNERSKI
DLA STAŁYCH KLIENTÓW
Naszym stałym klientom oferujemy lepsze ceny przy domówieniach gadżetów, a także atrakcyjne rabaty na nowe realizacje!
DLA AGENCJI REKLAMOWYCH
Agencjom reklamowym oferujemy wysokie rabaty już na start, a przy owocnej współpracy możliwość ich zwiększenia!
*zaloguj się, aby zapoznać się i przystąpić do programu - zacznij oszczędzać
NEWSLETTER
Jeśli chcesz być informowany o wszystkim jako pierwszy,
zapisz się do naszego newslettera:
Dziękujemy za dołączenie!
Szanujemy Twoją prywatność i nie rozsyłamy spamu!
Copyright © 2019 Rubens Sp. z o.o., 81-309 Gdynia, ul. Warszawska 78, tel. +48 58 660 32 21, e-mail: biuro@rubensdesign.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!
Made by: Creonium

Stosownie do treści Regulaminu i Polityki Prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - Rubens Sp. z o. o., także zbieranych i przechowywanych w plikach „cookies”, pozostawionych podczas korzystania przeze mnie z oferty Rubens Sp. z o. o. w tym z Serwisu znajdującego się na jej stronach internetowych, w celach marketingowych (również analizowanie i profilowanie w celach marketingowych).

Ponadto wyrażam zgodę na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych Zaufanym Partnerom

ZAPOZNAŁEM SIĘ