Indywidualne gadżety i upominki, które wyróżnią
Twój biznes.

Przypinki i pinsy reklamowe. Modny gadżet reklamowy jak i dodatek

WPINKI, SPINKI I PRZYPINKI - JAKO GADŻET REKLAMOWY I MODNY DODATEK

Niewielki przedmiot, który wiele może zdziałać dla pozytywnego budowania wizerunku. Mamy na myśli wpinki, spinki i przypinki. Jesteśmy w stanie przekształcić je w ciekawy gadżet reklamowy, a zarazem modny dodatek. Odpowiednio dopasowany kształt, przemyślana grafika i kolorystyka sprawią, że pomimo niewielkich rozmiarów z pewnością będzie skupiał na sobie uwagę.

WYBÓR IDEALNEGO ROZWIĄZANIA

Przed złożeniem zamówienia na ten oryginalny gadżet reklamowy warto zastanowić się nad odbiorcami. Spinki do krawatu już same wskazują na osoby pracujące w środowisku, w którym obowiązuje określony dress code, natomiast piny mogą być noszone zarówno w klapie marynarki, jak i stanowić modny dodatek do torby młodzieżowej.

Przypinki metalowe oraz spinki do krawatu można dopasować do indywidualnych preferencji, ponieważ my oferujemy aż 7 materiałów (nikiel, chrom, srebro, palony, złoty, mosiądz, złoto) i 3 warianty wykończenia (błysk, mat, antyk). Ponadto umożliwiamy odlanie produktów z użyciem farby emaliowanej w dowolnym kolorze - mogą byd to barwy firmowe. Posiadamy też pinsy metalowe w 6 rozmiarach z przestrzenią przystosowaną do naniesienia naklejek epoksydowych, na których umieścić można dowolną grafikę. Zastosowanie dodatkowych podkładów gwarantuje szybsze wykonanie przedmiotów.

CZEMU WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA PRZYPINKI I SPINKI?

Stanowią ciekawy element identyfikacji wizualnej, który zapewnia dużo dyskrecji, a zarazem działa na wyobraźnię. Niesztampowa spinka do krawatu bądź prosta przypinka do koszuli, bluzki, plecaka nie rzucają się nadmiernie w oczy i nie ingerują w stylizację, a jednocześnie zwracają uwagę. Można w ten sposób promować markę podczas bardziej oficjalnych spotkań w zamkniętym gronie branżowym, np. podczas konferencji, zjazdów, szkoleń, itp. Umiejętnie zaprojektowane modele - z kolorową i zabawną grafiką - mogą także zwiększyć zasięg i zainteresowanie marką wśród młodzieży. Można je przypiąć do klapy plecaka lub torebki, dzięki czemu staną się nośnikiem reklamy Twojej firmy w szkole, na imprezie, w tramwaju i wielu innych okolicznościach.

Dbałość o detale świadczy o profesjonalizmie i perfekcjonizmie. Właśnie dlatego dobierając do swojej kampanii marketingowej takie detale jak wpinki, przypinki czy spinki budujesz wizerunek marki dbając o najdrobniejsze szczegóły w kreowaniu wizerunku.

Copyright © 2019 Rubens Sp. z o.o., 81-309 Gdynia, ul. Warszawska 78, tel. +48 58 660 32 21, e-mail: biuro@rubensdesign.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!
Made by: Creonium