Indywidualne gadżety i upominki, które wyróżnią
Twój biznes.

5 WSKAZÓWEK DLA ZAMAWIAJĄCYCH BRELOCZKI

5 WSKAZÓWEK DLA ZAMAWIAJĄCYCH BRELOCZKI

Interesują Cię breloczki na zamówienie, ponieważ zdajesz sobie sprawę jak skutecznym narzędziem marketingowym mogą być. To świetny nośnik reklamowy, a zarazem bardzo praktyczny gadżet, który możecie wykorzystać w strategii promocyjnej swojej marki, produktu lub usługi.

CHCĄC ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE, WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ
NA KILKA ELEMENTÓW:

 1. Zastanów się nad materiałem
  Dobór odpowiedniego surowca ma wpływ na trwałość. U nas możesz wybrać breloczki na zamówienie drewniane, gumowe, plastikowe, a także metalowe. Wszystkie są solidnie wykonane, a przy tym odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ogólnym trendem najbardziej prestiżowych breloków są breloki metalowe emaliowane.


  Breloki metalowe

  Zaraz po nich klasują się trochę tańsze, natomiast równie widowiskowe breloki wykonane z gumy PVC.


  Breloczki gumowe

  Dobrą alternatywą dla nich są breloki wykonane z drewna, które podkreślają cenione w dzisiejszych czasach ekologiczne podejście do buisnessu. Co więcej Breloki te nie wymagają przygotowania formy która podraża koszty produkcji, są one również korzystną opcją przy mniejszych nakładach.


  Zawieszki drewniane reklamowe

  Ostatnią najbardziej ekonomiczną opcją są breloki plastikowe z gotowych wzorów. Kształt który możemy przypisać sobie do branży, na przykład kask dla branży budowlanej może być równie imponujący co droższe wyżej wymienione modele.


  Brealoki reklamowe do kluczy

 2. Przemyśl pakowanie brekoków
  Zastanawiając się nad przygotowaniem odpowiedniego gadżetu dla swojej firmy, warto nie tylko dobrze dopasować kolor, kształt i wzór. W przypadku firm z ofertą luksusowych towarów możemy zdecydować się na dodatkowe pojedyncze pakowanie w oddzielne kartoniki, lub opakowania typu eco, które dodatkowo podkreślą wartość oferowanych klientom brezentów. Jest to świetny pomysł przy pakowaniu droższych gadżetów typu pendrivy, czy głośniki bluetooth.


  Brelok z logo firmy

 3. Pamiętaj o zawieszce
  Rozważając wygląd i funkcje praktyczne breloczka na zamówienie, musisz przemyśleć także rodzaj zawieszki. W metalowych modelach świetnie sprawdzą się łańcuszki, zaś przy drewnianych modelach lepiej będą prezentowały się zawieszki z rzemyka lub skórzanego paseczka. Również zawieszki są różne, możemy zdecydować się na karabińczyk lub kółko do kluczy.
 4. Rozważ elementy identyfikacji wizualnej firmy
  Jeżeli chcesz, aby breloczki stały się gadżetem reklamowym, to oprócz tego że wykożystałeś element identyfikacji wizualnej w postaci logotypu lub sloganu, pamiętaj aby dodać dane, dzięki którym posiadacz breloka mógł Cię łatwo i szybko odnaleźć. Przykładowo robiąc piękny brelok z gumy PVC możemy na drugiej stronie breloczka nanieść dodatkowe informacje takie jak numer telefonu, adres, czy strona www.


  Zawieszka reklamowa do kluczy z gumy pvc

 5. Zastanów się nad wielkością nakładu
  Przed złożeniem zamówienia musisz przemyśleć, jaką partię breloczków zamówić. Zastanów się czy przedmiot ma być dodatkiem do upominków rozdawanych w trakcie szkoleń lub konferencji, czy to dodatek do pierwszych kilkudziesięciu lub kilkuset zamówień nowego produktu w Twojej ofercie, czy też chcecie podarować taki gadżet swoim pracownikom. Również przy zamawianiach większych ilości ceny produktów mogą się od siebie znacząco różnić.

Wiemy, że przygotowanie gadżetów firmowych może być dla Ciebie kłopotliwe. Właśnie dlatego stworzyliśmy ten krótki poradnik z 5 wskazówkami, dzięki którym nie pominiesz najważniejszych elementów przy składaniu zamówienia. Jeżeli jednak dalej masz wątpliwości, lub masz problem z przygotowaniem projektu, skontaktuj się z nami, nasz dział graficzny z chęcią Ci pomoże!

 

Życzymy udanych Kampanii Reklamowych :)

Copyright © 2019 Rubens Sp. z o.o., 81-309 Gdynia, ul. Warszawska 78, tel. +48 58 660 32 21, e-mail: biuro@rubensdesign.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!
Made by: Creonium