język strony
+48 (58) 660 32 21
Strona główna › Oferta › Breloki › Z żetonem

Breloki reklamowe do kluczy z żetonem do wózków sklepowych

Chcąc stworzyć skuteczny gadżet reklamowy, który będzie należycie sprawował swoją funkcję, nasz zespół podąża za współczesnymi trendami i na tej podstawie tworzy coraz nowsze propozycje. Niepozornym, jednak bardzo przydatnym we współczesnym świecie gadżetem są breloki plastikowe z żetonem. Funkcjonalny upominek doskonale sprawdzi się podczas zakupów. Tego rodzaju gadżet jest uniwersalny, dzięki czemu pasuje do każdego rodzaju wózków sklepowych.

Zawieszki z logo w formie breloka do kluczy, w kształcie domku lub słonika z podniesioną trąbą, wzbogacone o interesujący nadruk to doskonała reklama dla firmy, a zarazem funkcjonalny upominek dla Klienta.

Jeśli chcesz być informowany o wszytkim jako pierwszy, Zapisz się do newslettera:
Informacje
• Kontakt
Katalogi
• Breloki
• Usb
Płatności
Płatności
Dostawa
Dostawa
ESMETIC.PL

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij