Indywidualne gadżety i upominki, które wyróżnią
Twój biznes.

GADŻETY Z GUMY PVC - CZYLI ELASTYCZNA ALTERNATYWA DO WSZYSTKIEGO!

Gadżety z gumy PVC - czyli elastyczna alternatywa do wszystkiego!
Gadżety reklamowe z miękkiego PVC, to najpopularniejsza forma indywidualnej promocji Twojej własnej marki. Ich sukces polega na tym, że z materiału tego, możemy stworzyć dowolny gadżet. Breloki, magnesy, przypinki (https://rubensdesign.pl/przypinki-pinsy-znaczki-gumowe-pvc-twoj-ksztalt), podkładki pod kubek (https://rubensdesign.pl/podkladki-gumowa-pvc-twoj-ksztalt), naszywki do ubrań, adresowniki do walizek i wiele, wiele więcej! Co równie ważne, możemy je odlać w dowolnym kształcie, z zachowaniem wszystkich potrzebnych szczegółów. Jeśli jednak jakiś detal jest na prawdę zbyt drobiazgowy, nic nie szkodzi! Po prostu go nadrukujemy. To co jeszcze wyróżnia produkty PVC, to ich trwałość. Jako że każdy kolor jest osobną masą, odcienie przez lata pozostaną takie same, a wszystkie wzoru wciąż będą widoczne. Dodatkowo, wszystkie barwy dostępne są w szerokiej palecie PANTONE, co sprawia, że nie będzie musiał szukać alternatywnego koloru, lecz na gadżecie znajdie się dokładnie ten, którego sobie zażyczysz!

Wiele różnych moźliwości
Dzięki szerokiej różnorodności gadżetów, które możemy stworzyć z masy PVC, praktycznie każda branża znajdzie tutaj idealny produkt do swojej kampanii marketingowej. Dla firmy z branży elektronicznej, najlepszym rozwiązaniem będzię solidny Pendrive w indywidualnym kształcie (https://rubensdesign.pl/pendrive-guma-twoj-ksztalt), co zachęci klientów, do zakupu innych produktów. Dla osób pracujących w terenie, świetnie sprawdzą się gumowe naszywki i zamki z logo firmy (https://rubensdesign.pl/naszywki-etykiety-gumowe-pvc-twoj-ksztalt | https://rubensdesign.pl/zipper-gumowy-soft-pvc-twoj-ksztalt). Pracownik z logotypami wygląda bardziej profesjonalnie, a na evencie, można przecież również rozdać klientom swoją obrandowaną odzież, jako miły podarek. Pole do popisu, mają tutaj również przewoźnicy, bez podziału na kategorię jaki to transport. W każdym wszak klienci używają walizek. Niekiedy jednak, ciężko odszukać swoją walizkę. Wtedy może się przydać duży, gumowy adresownik z danymi (https://rubensdesign.pl/identyfikatory-gumowe-pvc-twoj-ksztalt), który niedość że nie pozwoli zgubić walizki z oczu, to gdy jednak to się stanie, łatwiej ją będzie odnaleźć. Pamiętajmy również, że jeśli klient zawsze będzie miał zawieszkę z naszym logiem przy sobie, będzie chciał się zrewanżować po otrzymaniu prezentu i częściej będzie używał naszych linii, kiedy znajdzie się w podróży. 

Breloki - gadżet nr.1 wśród produktów z PVC
Niekwestionowanym liderem wśród gadżetów z gumy PVC, jest jednak bezapelacyjnie brelok (https://rubensdesign.pl/breloki-gumowe-pvc-2d-twoj-ksztalt). Te kieszeniowe gadżety, działają prawdziwe cuda w kampaniach reklamowych. Przeznaczone są one dla każdej możliwej branży. Możemy je stworzyć w najróżniejszych kształtach - domki, samochody, rękawice czy postacie, nie mają dla nas żadnych ograniczeń! Dodatkowo, wszystko możemy tworzyć w jedno, jak i dwustronnych wersjach. Dodatkowo, istnieje opcja tłoczenia 3D, co nada breloczkowi wypukłości (https://rubensdesign.pl/breloki-gumowe-pvc-3d-twoj-ksztalt). Ich największym atutem jest jednak fakt, że każdy chętnie nosi je przy kluczach. Ważnym jest więc wybrać wpadającą w oko grafikę. Klient chętnie przypnie sobie taki breloczek, mając go zawsze przy sobie. Będzie mu to przypominać o Twojej firmie, przez co z czasem, może wytworzyć się z nią pewna więź, dzięki czemu zawsze do Ciebie wróci.

Czego potrzebujesz do stworzenia własnego gadżetu?
Cały proces realizacji zamówienia Twojego indywidualnego produktu, jest wręcz dziecinnie prosty. Wystarczy że prześlesz nam grafikę, podasz parametry i już. My zrobimy całą resztę, a do Ciebie będzie należeć jedynie cierpliwość i wyczekiwanie na gadżet. 
Copyright © 2019 Rubens Sp. z o.o., 81-309 Gdynia, ul. Warszawska 78, tel. +48 58 660 32 21, e-mail: biuro@rubensdesign.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!
Made by: Creonium