Indywidualne gadżety i upominki, które wyróżnią
Twój biznes.

PLASTIKOWY, GUMOWY CZY METALOWY? NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC FIRMOWY PENDRIV'E

PLASTIKOWY, GUMOWY CZY METALOWY? NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC FIRMOWY PENDRIV'E

Zdecydowałeś się już zamówić pendrive reklamowy, ale teraz musisz jeszcze wybrać odpowiedni model. Zastanawiasz się czy lepszy będzie plastikowy, gumowy, czy też metalowy ? A może rozważasz jaką formę powinien mieć – fikuśny kształt czy minimalny desing ? Podpowiadamy na co warto zwrócić uwagę wybierając firmowy pendrive.

Mobilny nośnik USB możemy zaaranżować zgodnie z indywidualnymi preferencjami i dostosować do konkretnych potrzeb, dlatego zastanów się:

 1. Jaki materiał wybrać?
  Do przygotowania urządzeń wykorzystujemy między innymi drewno, metal, jak i tworzywa sztuczne. Gumowa obudowa będzie idealnie sprawdzała się na gadżety reklamowe dla producentów wyrobów z tworzyw sztucznych, jak też producentów zabawek, sklepów zoologicznych, itp. Modele drewniane będą ciekawą propozycją dla salonów meblowych, tartaków oraz wszystkich przedsiębiorców, którzy związani są z branżą drzewną.
  Ponadto drewniane pendrive'y wyglądają elegancko. Szczególnie estetycznie prezentują się mobilne nośniki USB z metalu. Ich prestiżowy charakter sprawdzi się w różnych gałęziach biznesu.
 2. Jaki kształt powinien mieć pendrive?
  Istnieją dwie tendencje. Część naszych Klientów decyduje się na proste, wręcz minimalistyczne modele, odznaczające się elegancją i uniwersalnym charakterem. Inni wybierają bardziej spersonalizowane rozwiązania, decydując się na pendrive’y, których kształt wskazuje na rodzaj działalności, np. drzewa – dla parku narodowego, auta – dla salonu samochodowego.
 3. Jakie elementy reklamowe umieścić na urządzeniu?
  Na obudowie pendrive’a można zamieścić logotyp firmy mocno zaakcentowany albo nawet utrzymany w kolorystyce barw firmowych. Na urządzeniu można wprowadzić także informacje o nazwie firmy, marce, konkretnym produkcie lub usłudze, o adresie i danych kontaktowych.
 4. Jaką pojemność powinien mieć sprzęt?
  Umożliwiamy przygotowanie modelu o pojemności od 4 do 128 GB w zależności od potrzeb i preferencji naszych Klientów. Decydując się na większą pojemność trzeba liczyć się z większym wydatkiem, ale także z większym uznaniem odbiorcy.
  Pendrive o dużej pojemności są też częściej wykorzystywane przez użytkowników.
Copyright © 2019 Rubens Sp. z o.o., 81-309 Gdynia, ul. Warszawska 78, tel. +48 58 660 32 21, e-mail: biuro@rubensdesign.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!
Made by: Creonium