Indywidualne gadżety i upominki, które wyróżnią
Twój biznes.

PRZYDATNE GADŻETY REKLAMOWE

PRZYDATNE GADŻETY REKLAMOWE

Chwytliwe gadżety reklamowe to nie tylko krzykliwe kolory i wielkie slogany. W reklamie przecież ogromne znaczenie odgrywa to, czy odbiorca zapamięta przekaz, hasło promocyjne lub nazwę marki. Jeżeli więc przedmiot, który zaoferujesz w postaci gadżetu będzie praktyczny, to odbiorca często będzie z niego korzystał – a co za tym idzie poprzez ten częsty kontakt zapamięta nazwę Twojej firmy, produktu, adres bądź inny element, który na nim zamieścisz.

NA JAKIE PRZYDATNE GADŻETY REKLAMOWE WARTO POSTAWIĆ?

Breloki – stanowią niewątpliwie praktyczne rozwiązanie w strategiach marketingowych firm. Są przydatne, ponieważ pomagają zorganizować klucze – zarówno te, otwierające drzwi do domu, jak i te w pomieszczeniach firmowych. Ponadto mogą przyjąć bardzo ciekawą formę i wygląd, dostosowując do indywidualnych potrzeb.

USB – wyjątkowo użyteczny gadżet, który umożliwia transmisję danych z i na komputer, tablet, itp. Małe rozmiary i niewielki ciężar pozwalają zawsze mieć przy sobie ten poręczny nośnik. Ponadto możesz swoje urządzenie zaopatrzyć w dowolny materiał promocyjny lub informacyjny. Atutem jest też możliwość stworzenia pamięci USB w określonym kształcie i kolorystyce.

Przypinki, wpinki do mankietów i spinki do krawatów – te nieduże dodatki mogą mieć dużą wartość reklamową. W idealnej harmonii równoważą wartości praktyczne i estetyczne. Ponadto świetnie spisują się jako element przykuwający uwagę – w szczególności, jeśli stanowią realizację atrakcyjnego wizualnie projektu.

Inne – warto zastanowić się także nad innymi możliwymi gadżetami reklamowymi o charakterze użytkowym. Możemy zaproponować między innymi użyteczne podstawki z logo, które sprawdzą się w restauracjach i barach. Dlatego jeśli jesteś producentem napojów, to koniecznie rozważ takie rozwiązanie. Proponujemy także opaski silikonowe, kostki antystresowe, znaczniki golfowe, jak też szereg innych produktów.

Jeżeli nie jesteście zdecydowani na konkretne rozwiązanie, to zgłoście się do nas. W branży działamy długo i chętnie dzielimy się naszą wiedzą, pomagając przy doborze praktycznych gadżetów firmowych do profilu działalności przedsiębiorstwa.

Życzymy udanych Kampanii Reklamowych :)

Copyright © 2019 Rubens Sp. z o.o., 81-309 Gdynia, ul. Warszawska 78, tel. +48 58 660 32 21, e-mail: biuro@rubensdesign.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!
Made by: Creonium