Indywidualne gadżety i upominki, które wyróżnią
Twój biznes.

ORYGINALNE GADŻETY REKLAMOWE - WYRÓŻNIJ SIĘ NA TLE KONKURENCJI

ORYGINALNE GADŻETY REKLAMOWE - WYRÓŻNIJ SIĘ NA TLE KONKURENCJI
Breloki, magnesy, przypinki - to najpopularniejsze i najskuteczniejesze gadżety reklamowe na rynku. Ale co jeśli wymyślimy coś nowego, oryginalnego, czego każdy będzie nam zazdrościć? Nie potrzebujesz najlepszych marketingowców. Wystarczy świetny pomysł i połączenie dwóch gadżetów, które połączone w całość sprawią, że wyniesiesz swoją akcję marketingową, na zupełnie inny poziom! Tym co wyróżnia akcje marketingową z gadżetami reklamowymi jest to, że klient otrzymuje od Ciebie swego rodzaju prezent, czując sie zobowiązany w przyszłości. Jeśli więc Twoja firma zajmuje się przykładowo produkcją napojów, gdy klient będzie spragniony, z pewnością wybierze Twój produkt, a nie ten należący do konkurencji! Grunt to poczucie połączenia z daną marką, która z pewnością jest większa, jeśli nosimy przy kluczac breloczek z jej logo lub przypinami do ubrania pina, oczywiście stylizowanego na kształt danej marki.

Stwórz swój niepowtarzalny gadżet i zostaw konkurencję w tyle!
Najważniejszym jest, odpowiedzieć sobie na pytanie, co spodoba i przede wszystkim przyda się Twojemu klientowi. Jeśli Twoja firma zajmuję się produkcją grzejników, fajnym dodatkiem byłby brelok z logo firmy, z odpowietrznikiem na jego zakończeniu. Jeśli bliżej jest Tobie do branży gastronomicznej, robotę może zrobić otwieracz do butelek, z dodatkowym magnesem z tyłu. Grunt to wyróżnić się z tłumu i stworzyć coś nowego i niepowtarzalnego, o czym będzie się dyskutować w branży. Kluczem, jest również to, aby gadżet był praktyczny. Jeśli jest on często używany, oznacza to, że posiadacz często na niego patrzy. Równa się to z tym, że Twoja marka coraz bardziej siedzi w jego głowie. Właśnie dlatego, gadżet wymaga tak wielkiej kreatywności. Im więcej razy gadżet z naszym logo jest potrzebny klientowi, tym firma której logo znajduję się na nim, jeszcze bardziej zyskuje w jego oczach, nabierając potrzebnego respektu, co sprawia, że jeszcze chętniej sięgnie on w przyszłości po nasz produkt.

Jedyne co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia
Działy marketingu dwoją się i troją, by ich pomysły były oryginalne i nieszablonowe. My jesteśmy wydłużeniem ich ręki i te niekiedy szalone pomysłu, pomagamy realizować! Dzięki najwyższym technologiom, nasze formy potrafią ukształtować wszystko, co zrodzi się w głowie. Pozwala to na łączenie wielu gadżetów w jeden, co daje na prawdę szerokie pole manewru. Brelok metalowy z logo firmy, z dodatkową funkcją odpowietrzacza do kaloryferów? Mamy go pod tym linkiem: https://rubensdesign.pl/brelok-odpowietrzacz-metalowy-twoj-ksztalt. A może drewniana ozdoba na biurko, z dodatkowym zastosowaniem, jako pojemnik na przybory? Proszę bardzo: https://rubensdesign.pl/kontener-biurkowy-miniatura. Z nami stworzysz dosłownie wszystko o czym pomyślisz! Oczywiście jeśli brakuje Ci inspiracji, nasi doświadczeni eksperci, pomogą Tobie w wyborze gadżetu, który idealnie wpasuję się w Twoją filozofię.

Chcesz szybkie realizacji? Postaw na gotowe wzory!
Jeśli wciąż chcesz spersonalizowany gadżet, lecz ,,deadline'' nie pozwala Tobie czekać, mamy gotowe kształty breloków, pinów, magnesów i produktów eko linii. Wystarczy nadrukować lub wygrawerować Twoje logo i już mamy gotowy produkt! Nie oznacza to jednak, że będzie to ,,nudny'', pozbawiony świeżości gadżet. Możesz na przykład wybrać brelok Token z żetonem (https://rubensdesign.pl/brelok-token-z-zetonem), który niedość że jest świetny przy zakupach, to jego powierzchnia sprawia, że pole do zadruku daje na prawdę szeroki wachlarz możliwości. U nas każdy znajdzie idealny produkt dla siebie. Pamiętaj, nawet jeśli z początku nie będzie wiedział czego chcesz, my to dla Ciebie stworzymy dosłownie od zera! 
Copyright © 2019 Rubens Sp. z o.o., 81-309 Gdynia, ul. Warszawska 78, tel. +48 58 660 32 21, e-mail: biuro@rubensdesign.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!
Made by: Creonium