Wyjątkowe gadżety reklamowe

ORYGINALNE GADŻETY REKLAMOWE - WYRÓŻNIJ SIĘ NA TLE KONKURENCJI

ORYGINALNE GADŻETY REKLAMOWE - WYRÓŻNIJ SIĘ NA TLE KONKURENCJI

Breloki, magnesy, przypinki - to najpopularniejsze i najskuteczniejesze gadżety reklamowe na rynku. Ale co jeśli wymyślimy coś nowego, oryginalnego, czego każdy będzie nam zazdrościć? Nie potrzebujesz najlepszych marketingowców. Wystarczy świetny pomysł i połączenie dwóch gadżetów, które połączone w całość sprawią, że wyniesiesz swoją akcję marketingową, na zupełnie inny poziom!

Stwórz swój niepowtarzalny gadżet i zostaw konkurencję w tyle!

Najważniejszym jest, odpowiedzieć sobie na pytanie, co spodoba i przede wszystkim przyda się Twojemu klientowi. Jeśli Twoja firma zajmuję się produkcją grzejników, fajnym dodatkiem byłby brelok z logo firmy, z odpowietrznikiem na jego zakończeniu. Jeśli bliżej jest Tobie do branży gastronomicznej, robotę może zrobić otwieracz do butelek, z dodatkowym magnesem z tyłu. Grunt to wyróżnić się z tłumu i stworzyć coś nowego i niepowtarzalnego, o czym będzie się dyskutować w branży.
Copyright © 2019 Rubens Sp. z o.o., 81-309 Gdynia, ul. Warszawska 78, tel. +48 58 660 32 21, e-mail: biuro@rubensdesign.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!
Made by: Creonium

Stosownie do treści Regulaminu i Polityki Prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - Rubens Sp. z o. o., także zbieranych i przechowywanych w plikach „cookies”, pozostawionych podczas korzystania przeze mnie z oferty Rubens Sp. z o. o. w tym z Serwisu znajdującego się na jej stronach internetowych, w celach marketingowych (również analizowanie i profilowanie w celach marketingowych).

Ponadto wyrażam zgodę na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych Zaufanym Partnerom

ZAPOZNAŁEM SIĘ